Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

+40 En Kolay İğne Oyası Modelleri

En kolay iğne oyası modelleri, iğne oyasına yeni başlayanlar için güzel örnekler olarak karşımıza çıkmakta. Sizler için bunları derleyip toparlamaya çalıştık, umarım faydalı olur. Hem videolu örnek hem de resimli örnekler mevcut. Her ne kadar kolay modeller olsa da fazlası ile sabır gerektiren bir el işi. Mesela bir kullanıcı farklı bir sitede şöyle belirtmiş: “Annem bir ara bana iğne oyası öğretmeyi denemişti ama sabrı yetmedi :)” Yani hem öğreten için sabır gerekli hem de öğrenen.

Hatta lemanın iğnesinden sitesinde iğne oyası için şöyle belirtmiş, benim de oldukça hoşuma gitti doğrudan burada değişiklik yapmadan yazmak istiyorum.

İğne Oyası için Malzemeler:

ÖNCE TUTKUYLA SEVMEK GEREK.

SABIR, HEMDE EN KALİTELİSİNDEN.

SONRA ARADA BİR SABIRSIZLIĞA ÖNLEM OLARAK SAĞLAM BİR İĞNE, İPLİK.

TABİ BİRDE ŞİŞTİĞİNDE PES ETMEYEN BİLEKLER PARMAKLAR.

SONUÇMU??

GÖZLERİN DOYAMADIĞI EMEĞİN KARŞILIĞINI TAM VEREN BİR OYA İĞNEOYASI…………………

Kendisi ne kadar şiirsel ve estetik olarak belirtmiş değil mi? Zaten böyle bir yazı üretebilen insanların işi iğne oyası. Keşke diyorum ben de yapabilsem. Fakat fırsat ve zaman noktasında eksikliğim var. Hele bir de bu kadar sabır olmayınca zor gözüküyor şimdilik. Umarım sizler güzel işler çıkararak bizlerle paylaşırsınız. Hatta sitemize üye olarak kendi profilinize el emeklerinizi, el işlerinizi ekleyip dilerseniz satışını yapabilirsiniz. Tabi kullanıcıların size ulaşabilmesi için profilinize instagram, facebook veya mail adresi gibi bilgilerinizi eklemeniz oldukça faydalı olacaktır. Hadi şimdi iğne oyalarına geçelim…

Aşağıdaki iğne oyası örneklerinde şunları bulabilirsiniz:

  • iğne oyası yazma tülbent modelleri
  • iğne oyası yazma çember kenarı modeli
  • boncuklu iğne oyası tülbent kenarı modeli
  • iğne oyası yazma ve flar kenarı modeli

Daha fazla iğne oyaları için de bağlantıdaki kategorimize göz atabilirsiniz. Bir birinden farklı videolu örnekleri görebilirsiniz.

Videolu En Kolay İğne Oyası Modelleri

 

Resimlerle En Kolay İğne Oyası Modelleri

Kaynak:

http://lemaninignesinden.blogspot.com.tr/

facebook.com/igneoyalarim

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler