Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yapılışı

İğne oyasından süper bir model. İğne oyası yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Ayşenin iğne oyası modellerinden. İğne oyası modellerini yazmalarınıza yapabilirsiniz. Ayşenin iğne oyası modeli çok güzel ve yazmalarda çok güzel duracak bir örnek. İğne oyaları dışında yazmalarınıza mekik oyalarını da yapabilirsiniz. Mekik oyaları örnekleri yazmalarda harika duruyor. Uygun modelleri havlularınıza da yapabilirsiniz. O kadar güzel modeller var ki. Hepsi önceki yazılarımız arasında videolu olarak sizleri bekliyor. Beğendiğiniz modelleri istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası yapılışını da çok beğeneceksiniz. Fıstıklardan oluşan harika bir model. Hadi yapılışına geçelim.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası yaprak ve fıstıklarla yapılan çiçekli çok güzel bir örnek. Yaprağı ve çiçeği farklı iğne oyaları ile birleştirerek de kullanabilirsiniz. Yeni iğne oyası farklı model yapraklarla da kullanabilirsiniz. Yapraklı modeli yapıp beğendiğiniz iğne oyası dağları kullanabilirsiniz. Dağlarla kullandığınızda örnek biraz daha ağırlaşacak ve havlu modellerinde de çok şık duracak.

İğne Oyası Yapılışı 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Fıstıklar ( pırpırlar ) çok güzel çok dengeli düşmüş. Bu yüzden oya harika duruyor. Oyayı tek renk olarak da çalışabilirsiniz. Ama modeldeki gibi araya krem, beyaz renkler katarak yaptığınızda harika duracaktır. Hadi şimdi iğne oyası yapılışının tüm detaylarını videoda bulabilirsiniz. Hadi izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler