Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Tespih Ucu Modelleri Yapımı Anlatımlı

İğne oyası modellerini sadece yazma oyalarında veya havlu kenarlarında kullanmıyoruz. İğne oyası fular yapımı veya iğne oyası tespih modellerinde de kullanıyoruz. Bugün iğne oyası tespih yapımından bahsedeceğiz. Özellikle çeyizler için iğne oyası tespih modellerini yapıyoruz. Bende gelincik desenli olarak yaptırmıştım. Çok güzel oldu. Dilerseniz kolye olarak da kullanabilirsiniz. Çeyizler için iğne oyası tespih fular namaz örtüsü takım yapılışı yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Annem gelinimiz için böyle bir takım yaptırmıştı. Çok güzel oldu. İğne oyasında enli modelleri, büyük modelleri yada iğne oyası 3 boyutlu modelleri tespih yapımında da kullanabilirsiniz. İğne oyası papatya çiçek yapımı tespih modellerinde kullanılacak zarif örneklerden. Tespih ucu gül yapımı çok tercih edilen çok yapılan örneklerden. Renk renk tespihler yapabiliriz. Şimdi tespihte veya farklı yerlerde kullanacağımız iğne oyası tespih ucu modelleri yapımı anlatımlı örneğe geçelim.

Kolay Tespih Ucu İğne Oyası

Havlu kenarlarında veya yazmalarda da kullanılan bir modeli bugün tespih süslemede kullanacağız. Bu şekilde daha önce farklı yerlerde kullandığımız oyaları takı yapımında, fular yapımında ve az sonra paylaşacağımız gibi tespih yapımında kullanabiliriz. Tespih süslemede çeşitli aksesuarlarda kullanabiliriz. Boncuklar, deniz yıldızları, Vav harfleri gibi eklemeler yapabiliriz. Çok yakışacaktır.

İğne Oyası Tespih Ucu Modelleri Yapımı Anlatımlı

İğne oyası tespih ucu modelleri yapımı anlatımlı videoya geçiyoruz. Dilerseniz çiçekleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler