Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Tepsi Modeli

İğne oyası modellerinden ağır iğne oyası modellerinden şahane bir tepsi modeli yapılışı hazırladık. Aşama aşama tüm detaylarıyla videolu olarak hazırladığımız modellerden. Beğendiğiniz iğne oyası çiçek modellerini, iğne oyası yaprak modellerini, iğne oyası gül modellerini tepi modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. İğne oyası tepsi modelini söz nişan gibi özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Önceki iğne oyası örneklerini incelediğinizde tepsi modellerinde kullanacağınız birçok modele ulaşabilirsiniz. Mesela iğne oyası yazma kenarında kullandığımız iğne oyası çiçek yapımı videolu anlatım tepsilerde de kullanabileceğiniz modellerden. Motifli iğne oyası modellerini iğne oyası tepsi modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası gül yapılışını daha önce iğne oyası tespih süslemelerinde kullanmıştık. Aynı modeli tepsilerde, iğne oyası pano modellerinde de kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası yapımı veya basit olarak yaptığımız oyaları tepsi süslemelerinde kullanabiliriz. Zor iğne oyası modellerinden oluşan tepsi modelimizi yapmaya koyulalım.

İğne Oyası Tepsi Nasıl Yapılır?

Birkaç modeli bir araya getirerek oluşturduğumuz nişan tepsisi modelleri, söz tepsisi modelleri gibi çalışmalarda kullanacağımız iğne oyalarını bir araya derleyerek tepsi yapıyoruz. Daha sonra isterseniz duvarda pano olarak da kullanabilirsiniz. İğne oyası öğreniyorum artık çok iyi biliyorum ağır modellere geçebilirim diyorsanız tepsi çalışmaları yapabilirsiniz.

İğne Oyası Tepsi Modeli 1

Tepsiye çiçekleri istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Ekleme olarak boncuklar, inciler de yerleştirebilirsiniz. Sonrasında tepsinin üzerini camla kaplayabilirsiniz. İğne oyası tepsi modelinin tüm aşamalarını izlemeye koyulalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler