Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Gül Yapılışı

İğne oyası tespih modellerinde kullanacağınız kat kat yaprakları olan çok güzel bir gül. İğne oyası gül yapılışı aşama aşama videoda anlatılmakta. Videoyu takip ederek sizde evlerinizde yapabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapacaksanız bu oya sizler için biraz zor olabilir. Yapamadığınızda canınız sıkılabilir. O yüzden önce kolay modellerden başlayın. İğne oyalarını iyice öğrendikten sonra zor modellere geçiş yapabilirsiniz. İğne oyası teknikleri nelerdir önce onu öğrenip daha sona kolaydan zora doğru beğendiğiniz modellerin yapılışı ile başlayabilirsiniz. İğne oyası gül yapılışını çeşitli yerlerde süsleme olarak veya tespih modellerinde, fular modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası karanfil çiçeği nasıl yapılır bahsetmiştik. Tespih modellerinde karanfil çiçeği de çok kullanılıyor. Model olarak karanfil çiçeğini de tercih edebilirsiniz. Gelelim şimdi katmerli gül yapılışına.

Üç Boyutlu İğne Oyası Gül Yapımı

Şahane bir model. Şahane bir gül. Tek renk, renk geçişli, her yaprak farklı bir renk olarak da yapabilirsiniz. Yapılış tekniği videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Gülün boyutlarına göre yaprak sayılarını belirleyebilir ve gülün boyutlarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

İğne Oyası Gül Yapılışı 2

Gül bittiğinde yukarıdaki boyutlarda, yukarıdaki şekilde olacak. Çok güzel değil mi. Tek renk olarak kırmızı güller yapabilirsiniz. Sarının tonlarında çok güzel güller yapabilirsiniz. Beyaz gülleri çok severim harika beyaz güller yapabilirsiniz. Yanına tomurcuk güller, küçük güller ekleyebilirsiniz.

İğne Oyası Gül Yapılışı 3

İğne Oyası Gül Yapılışı 1

İğne Oyası Gül Yapılışı

Muhteşem değil mi. Şimdi yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler