Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Tepsi Modelleri

Baştan söylemek istiyorum arkadaşlar. Galeride gördüğünüz resimler bize ait değildir. Hepsi netten alıntı iğne oyası tepsi modelleri ürünleridir. Şimdiden yapan arkadaşların ellerine sağlık diyorum. Emek verip çok güzel ürünler ortaya çıkartmışlar. Uğraş isteyen bir ürün hepside. İğne oyası modellerinin hepsi çok güzel. İğne oyası tespih modelleri, iğne oyası salon takımı modelleri, iğne oyası havlu kenarı modelleri, iğne oyası yazma kenarı modelleri. Hepsi birbirinden güzel ve çeyizlerin olmazsa olmazı. Her genç kızın çeyizinde mutlaka bulunur.

Bugünde sizlere netten derlediğimiz iğne oyası tepsi örnekleri hazırladık. Yapmak isteyen arkadaşlara fikir olsun diye. Sipariş vermek isteyen arkadaşlar resim üzerinde yazan isimleri aratarak kendilerine ulaşabilir ve sipariş verebilirler. İğne oyası modelleri öğrenmek isteyen arkadaşlar için sizlere iğne oyası modelleri videolu olarak paylaştık. Tabi çevrenizde bulunan kurslara giderek de öğrenebilirsiniz. Halk eğitim kurslarında birçok dalda kurs verilmekte. İstediğiniz kurslara gidip öğrenebilir. Hobilerinizi paraya dönüştürebilirsiniz.

İğne oyası modelleri yaparak birbirinden güzel ve renkli iğne oyası cam tepsi örnekleri hazırlayabilirsiniz. Daha sonra bunları isterseniz pano olarak da kullanabilirsiniz. Mutfağınızın bir köşesinde dekor olarak kullanabilir mutfak dekorasyonuna renk katabilirsiniz.

Hadi birlikte sizler için netten derlediğimiz iğne oyası tepsi modellerini inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “İğne Oyası Tepsi Modelleri”
  1. Nesibe dedi ki:

    Merhabalar ben tepsileri nereden alabilirim öğrenmek istiyorum, gelin çiçeğimi içine koymak isterim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Camcılarda, çerçeve yapan yerlerde bulabilirsiniz. Nette de bulunabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler