Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazmalara Çok Yakışacak İğne Oyası

İğne oyası modellerinden muhteşem bir örneğin yapılışını hazırladık. Türkçe videolu anlatımla yazmalara çok yakışacak iğne oyası örneği. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda keyifle kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma örneği biraz iğne oyası mini gala çiçeğini andırıyor. Benzer tarzda yapılıyor. İğne oyası mini gala çiçeği yazma örneğine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyaları olarak yapılacak nadide güzellikte zarif iğne oyalarından. Zarif iğne oyalarından bir diğeri ise saks mavi yazmaya iğne oyası modeli. Her renk yazmaya uygulanacak kolay iğne oyalarından. Kolay olması sizi yanıltmasın muhteşem duruyor. Eğer iğne oyası havlu kenarı modelleri arıyorsanız mutlaka ağır iğne oyası havlu kenarına göz atabilirsiniz. Muhteşem. Hazırsanız yine muhteşem güzellikte olan yazmalara çok yakışacak iğne oyası anlatımına geçelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Siyah renk yazmaya pembe renklerle uyarlanmış muhteşem bir örnek. Siyah yazmaya her rengi kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz renk yazmalara her renk yakışıyor. Bademi, yaprağı andıran örnek üzerine yapılan ilmek uzatmaları çok yakışmış. 3 renkle ortaya harika bir iğne oyası çıkmış. İsterseniz çiçekleri rengarenk yaparak bayram şekeri oyalarına çevirebilirsiniz.

Yazmalara Çok Yakışacak İğne Oyası 1

Yazmalara Çok Yakışacak İğne Oyası

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçip yazmalara çok yakışacak iğne oyası örneğinin yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler