Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

100+ İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne oyası sevenler, iğne oyası modelleri arayanlar sizler için bir galeri oluşturduk. İğne oyası,  iğne ile kuyu kazmak tabirine tam da uyuyor. İlmek ilmek tek tek iplik ile düğüm atarak çeşitli motifler hazırlanıyor. İğne oyası tespihler, iğne oyası havlu kenarları, iğne oyası yazma kenarı, iğne oyası oda takımları ve daha birçok şey. Türk danteli olarak ta bilinen iğne oyası ile daha önce sizlere bir galeri daha oluşturmuştuk. İğne oyası tespih modelleri başlığı altında bu galerimizi inceleyebilirsiniz. Yeni iğne oyası modelleri de buradan takip edebilirsiniz. Mümkün olduğunca videolu olarak aktarmaya çalışıyoruz.

Birbirinden Güzel 100 İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne oyası geçmişten günümüze kadar gelen bıkmadan usanmadan zevkle yapılan bir hobi çeşididir. Günümüzde iğne oyaları biraz daha modern bir hal almıştır. İğne oyası ile yaptığımız havlular, yazmalar daha da güzel bir hal alıyor. Yaptığınız iğne oyalarını  daha güzel hale getirmek için boncuklara, pullarla, kurdelelerle süsleyebiliriz. Böylece daha albenili olacak ve satış yapıyorsak daha dikkat çekecektir. Satış yaparken sunum ve pazarlama oldukça önemli oluyor. Yaptığımız iş ne kadar güzel olursa olsun pazarlayamıyorsak satış oranı düşük oluyor. Bu yüzden pazarlama yönümüzü de geliştirmemiz gerekiyor. İğne oyası zahmetli ve uzun süren bir iş. Ama bittiğinde mükemmel oluyor.

Sizler için en güncel iğne oyası havlu kenar modellerini bulup yayınlamaya çalıştık. Havlu kenarı yapan arkadaşlara farklı model iğne oyası arayan arkadaşlara faydalı olacağının düşünüyorum. İğne oyaları küçük mutfak havlularının da kenarına yapılıyor. Küçük mutfak havlu kenarlarına biraz küçük, sade ama gösterişli modeller tercih ediliyor. Biraz daha büyük motifli iğne oyaları ise büyük havlular için tercih ediliyor.

Bu yazımızda bizde sizlere iğne oyası havlu kenarı modelleri ile bir galeri oluşturduk. Galerimizde 100 den fazla havlu kenarı modeli var. Her biri birbirinden güzel. Yapan arkadaşların emeğine sağlık. Muhteşem olmuşlar. Umarım hazırladığımız galeri sizler için fikir verici ve faydalı olur. Galerimiz hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yeni iğne oyası havlu kenarı modelleri de buradan takip edebilirsiniz. Yaptığınız farklı iğne oyası havlu kenarı modelleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Sizden gelenler olarak bir başlık altında yayınlarız. Bol hobili mutlu günler dilerim.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “100+ İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri”
  1. lucia conejero dedi ki:

    son trabajos maravillosos amigas

    1. Ayşe dedi ki:

      ¡Gracias Lucia!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler