Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Anlatımlı

İğne oyası havlu anlatımlı çok hoş bir model anlatımı hazırladık. Çeyizlik havlu kenarı modelleri olarak yapacağımız bademli bir örnek. Tığ oyası ile iğne oyasını birleştirerek havlu kenarı yapıyoruz. Çeyizler için iğne oyası havlu kenarı modelleri en çok yaptığımız oyalardan. Az sonra paylaşacağımız bademli havlu kenarı 3 lü olarak 4 lü olarak yapabileceğiniz şahane örneklerden. Havlu kenarı modellerinde ağır iğne oyalarını çok kullanıyoruz. Havlu kenarına uygulayabileceğiniz iğne oyası dağ yapımı örneklerini çok beğeneceksiniz. İki renkli olarak çalışılan dağ çeşitlerini tek renk olarak iğne oyası namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası yapılışı havlu modeli çok gösterişli zarif bir örnek. Kaçırmamanız gereken havlularınıza uygulamanız gereken modellerden. Az sonra paylaşacağımız modelde aynı şekilde çok zarif, ağır ve gösterişli. Hemen iğne oyası havlu anlatımlı modele geçiyoruz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Tığ oyası ve iğne oyasının birleşiminden oluşan en güzel oyalardan biri. Sizde bu şekilde mekik oyalarını, tığ oyalarını, iğne oyalarını, firkete oyalarını birleştirerek yeni tasarınlar oluşturabilirsiniz. Oyaların nasıl yapıldığını biliyoruz. Ve bira hayal gücüyle yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

İğne Oyası Havlu Anlatımlı

İğne oyası havlu anlatımlı modelin hemen altta ayrıntılı yapılışını bulabilirsiniz. Hadi izleyelim. Keyifle havlularımıza uygulamaya başlayalım.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler