Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı Video

İğne oyası havlu modellerinde çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarı modelleri olarak yapacağınız ağır örneklerden. Ağır iğne oyası havlu kenarı modellerini isterseniz iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Kelebeği andıran çiçeği ise tek başına birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. İğne oyası broş modelleri yapılabilir mesela. İğne oyası havlu kenarı modelleri çeyizler için yaptığımızda genelde ağır örnekleri seçiyoruz. İğne oyası dağ modelleri ile birlikte kullanılan örnekler seçiyoruz. Çeşitli dağ modellerini yapıyoruz. Ve ortaya çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları çıkıyor. Satış için veya kendimiz kullanmak için severek yapıyoruz oyaları. İğne oyası havlu kenarı modeli motifli olarak yapılan örneklerden. Dağları yaptıktan sonra ortasına çiçeğimizi, kelebeğimizi ekliyoruz. İğne oyası havlu kenarı yapımı videolu olarak hazırladık. Gelin şimdi yapılışına geçelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

İğne oyası havlu kenarı yapımı videolu anlatımlı çok şık bir örnek hazırladık. Namaz örtülerinde de uygulayabileceğiniz bir model. Motifli kısım çeşitli dağ modelleri ile birlikte kullanılabilir. Havlu üzerine direk dikilerek süslemeler yapabilirsiniz. İğne oyası tepsi modellerinde, iğne oyası bohça modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası file örülüp üzerine az sonra yapacağımız motif eklenebilir.

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı Video 1

Motif çok güzel duruyor. Daha önce 4 yapraklı olarak çiçek motifi olarak kullandık birçok kez. Şimdi 2 yapraklı olarak yeni bir model olarak yapıyoruz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı Video

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek çok güzel değil mi. Hemen iğne oyası havlu kenarı yapımı videoyu izlemeye geçelim. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler