Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Modellerinden Çiçek Yapımı

Bir videolu iğne oyası daha. Anlatımını sizlere videolu olarak veriyoruz. Öğrenmek isteyenler videoları takip ederek yapabilirler. İğne oyası yazma modellerine, iğne oyası mutfak havlu modellerine uygulayabilirsiniz. Dileyenler yazma oyaları için fıstıklı tığ oyası yazma kenarı da yapabilirler. Çok şık bir model. Yapılışı kolay ve zevkli.

Çiçekli iğne oyası modelleri yazma kenarlarında çok tercih ediliyor. Renk renk birçok model yayınladık şuana kadar. Ve çoğu videolu tarifler. Sizlerden iğne oyasına dair çok istek alıyoruz. Bizden iğne oyası modelleri yapılışı çok istiyorsunuz. Bizde elimizden geldiğince sizlere videolu tarifler vermeye çalışıyoruz. Tabi iğne oyasını çok iyi bilen ve bizden model isteyen birçok takipçimiz var. Onlar için birbirinden güzel iğne oyaları yayınlıyoruz. Sizler tarafından çok beğeniliyor modellerimiz. Ve çok istek alıyor.

İğne Oyası Kolay Çiçek Yapımı

Yeni modelimiz videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. İzleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Yazma kenarlarını, havlu kenarlarına uygulayabilirsiniz. Sizlerde yaptığınız iğne oyası modellerini , yapılışlarını bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler