Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pipet Oyası Nasıl Yapılır?

Bir çiçeğin içine tohum olarak yapabilirsiniz. Veya yepyeni bir oya olarak yapabilirsiniz. İğne oyası modellerinden pipetle yapılan güzel bir oya. Limon çekirdeğini andıran limon iğne oyası modelleri. Tarifi Türkçe videolu bir model. Pipet oyası nasıl yapılır detayları videoda bulabilirsiniz. Limon iğne oyası modellerini illa tek renk veya sarı yapmak zorunda değilsiniz. Çıtı pıtı iğne oyaları arayanlar için yazma içinde bulunan renklerden yapabilirsiniz. Bayram şekerlerini andıran çok güzel oya olacağına eminim. İğne oyası örnekleri için çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Bu aparatlardan en çok kullandıklarımız çatal iğne veya çatal. Firteye çevirim bu eşyaları iğne oyası fiyonk yapımında kullanıyoruz.  Ve çok güzel oyalar ortaya çıkartıyoruz. İğne oyası motif örneklerinde de çatalları, çatal iğneleri çok kullanıyoruz. Yazmalarda, havlularda yaptığımız oyaları kullanıyoruz.

Pipetle Limon Çekirdeği Oyası Nasıl Yapılır?

6 dakikalık kısa bir sürede çok güzel bir oyanın yapılışını öğreneceğiz. Pipet oyası nasıl yapılır baştan sona detaylı anlatımı ile videoda yer alıyor. Takıldığınız herhangi bir konu olursa bize sorabilirsiniz. Sizde bu güzel oyadan yola çıkarak hayal gücünüzü kullanarak yeni oyalar tasarlayabilirsiniz.

Limon çekirdeği oyasını yaptığınız bir çiçeğin ortasına iğne oyası çiçek tohumu olarak da kullanabilirsiniz. Bence güzel olur.

Pipet Oyası Nasıl Yapılır?

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek.

Üzerinde küçük değişiklikler yapılarak işlenen limon çekirdeği oyalarını görelim. Modeller netten alıntıdır.

Şimdi dilerseniz ayrıntılı bir şekilde yapılışını görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler