Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Minik Çiçekli İğne Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden baharı andıran bahar çiçeklerini andıran cıvıl cıvıl bir örneğin yapılışını hazırladık. Türkçe videolu anlatımıyla minik çiçekli iğne oyası örneği yazmalarda çok güzel duracak. Siyah yazmaya iğne oyası, beyaz yazmaya iğne oyası, sarı yazmaya iğne oyası gibi birçok renge uyarlayarak yapabilirsiniz. Minyatür iğne oyası modellerini seviyorsanız minyatür çiçeklerle yapılmış oyayı çok seveceksiniz demektir. Şimdi biraz daha önce bahsettiğimiz yapılışını paylaştığımız iğne oyalarından bahsedelim. Çiçekli örneklerden başlayacak olursak kır çiçeği iğne oyası yapılışı yine birçok renk düzenlenerek yapılacak modellerden. Farklı süslemelerde de kullanabiliriz. Yeni iğne oyası örneği yapılışı fular modellerini süslemek içinde kullanılabilir. Kolye ucu yapılabilir. Yeni iğne oyası örnekleri yazma dışında da kullanılabilir. Şimdi baştan sona anlatımıyla minik çiçekli iğne oyası örneğinin anlatımına geçelim.

Minik Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yepyeni iğne oyası örneği daha. Severek yazmalarımıza uygulayacağımız modellerden. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda oyayı kullanabiliriz. İğne oyası havlu kenarlarında kullanabiliriz. İsterseniz dağlarla isterseniz tek başına havlulara uygulayabilirsiniz. Siyah yazmaya oyayı yapıyorsanız her rengi uygulayabilirsiniz. Her renk siyaha, beyaza yakışır. Diğer renkli yazmaları kullandığınızda eğer yazmanız desenliyle çiçekler için içinde bulunan renklerden kullanabilirsiniz. Tek renk ise zıt renkleri kullanmayı da düşünebilirsiniz.

Minik Çiçekli İğne Oyası Örneği 1

Minik Çiçekli İğne Oyası Örneği

Çok güzel görünüyor değil mi. Oyanın nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz demi. O halde nasıl yapıldığını izleyelim. Minik çiçekli iğne oyası örneği videosu hazır. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler