Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

İğne oyası modellerinden yazmalarda çok güzel duracak çıtı pıtı iğne oyası modeli tarifi var sırada. İğne oyalarında yazmalarda böyle küçük çıtır çıtır duran örnekleri çok seviyorum. Bazı modeller çok büyük oluyor ve göz yoruyor sanki yazmada olduğunda. Büyük modeller daha çok havlulara ve namaz örtülerine yakışıyor. Tabi bu benim şahsi fikrim. Siz yazmalarda da büyük motifleri kullanabilirsiniz. İğne oyası çiçekli modelleri yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Yeni çıtı pıtı oyalar sizin ellerinizden yazmalara yapıldığında eminim çok güzel duracaktır. Kolay çıtı pıtı iğne oyası modeli tek renk iğne oyası yazma örneklerinde de çok güzel duracak bir model. Mekik oyalarını andıran bir havası var. Kirpik kirpik duran düğümlü çok zarif bir model. Sözü daha fazla uzatmadan yapılışına geçelim.

İğne Oyası Modelleri Kolay Anlatımlı

Kolay çıtı pıtı iğne oyası modelinden beğeneceğiniz harika bir örnek. Yeni bir model değil. Belki yazmalarınıza yapıp çoktan kullanmaya başlamışsınızdır bile. Ben çok beğendim klasik modeller arasında yerini alacak bir örnek. Modelin altında kullanılan zemin örneğini yapıp üzerinde farklı desen uygulamaları yapabilirsiniz.

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Model yukarıda gördüğünüz gibi çok güzel duruyor. Sizde yapmak isterseniz ve benim gibi yeni iseniz böyle çıtır çıtır güzel duran motellerle başlayabilirsiniz. Bu model küçük havlularda da çok güzel duracaktır. Hadi şimdi kolay çıtı pıtı iğne oyası modelinin nasıl yapıldığını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler