Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gül Kurusu Yazmaya İğne Oyası

Ayşen’in iğne oyaları modellerinden harika bir örnek daha. Gül kurusu yazmaya iğne oyası. Sadece gül kurusu yazmalarınıza değil her renk yazmanıza yapabilirsiniz. Küçük mutfak havlusu modellerine de yapabilirsiniz. Gül kurusu yazmaya iğne oyası birçok yerde kullanılacak pırpırlarla yapılmış süper bir örnek. Pırpırlar aynı boyda yapıldığında harika duruyor. İğne oyası modellerinden sizlere en güzel örnekleri yapılışı videolu olarak hazırlamaya devam ediyoruz. İğne oyası çeşitlerini birçok yerde kullanıyoruz. İğne oyası fular modellerinde, havlularda, yazmalarda, iğne oyası pike modellerinde, iğne oyası salon takımı modellerinde, iğne oyası takı modellerinde ve iğne oyası tespih modellerinde. Burada sayamadağımız ve daha birçok yerde kullandığımız harika modeller var. Önceki yazılarımızı inceleyebilir ve tüm modellere ulaşabilirsiniz.

Düz Renk Yazmaya İğne Oyaları

Düz renk yazmaya iğne oyaları son zamanlarda çok tercih edilen modellerden. İstediğimiz renklerde düz renk yazma alıyoruz ve üzerine uyumlu renklerle harika oyalar yapıyoruz. Gül kurusu yazmaya iğne oyası öyle bir model. Bu örneği farklı renk yazmalara ve farklı renklerle de yapabilirsiniz.

Gül Kurusu Yazmaya İğne Oyası

Gül Kurusu Yazmaya İğne Oyası 1

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok zarif ve çok güzel görünüyor değil mi. İğne oyası yaprak yapımından güzel bir çeşit. O yaprağın içine farklı çiçekli modelleri de yapabilirsiniz. İki dağ yapıp arasına bu güzel yapraklı çiçeği yapabilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel duracaktır. Hadi şimdi tüm ayrıntıları ile gül kurusu yazmaya iğne oyası nasıl yapılır izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler