Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çeşitleri

İğne oyası modellerinden süper bir örnek var sırada. İğne oyası çeşitlerini yazma ve havlularda kullanabilirsiniz. En yeni modellerin yapılışlarını videolu olarak bulabilirsiniz. Ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Çok zarif duruyor oya. İğne oyalarından bahsedelim biraz. İğne oyası teknikleri nelerdir kavradıktan sonra her modeli yapabilirsiniz. İğne oyası üç yapraklı çiçek yapımı yeni ve zarif modellerden. Siyah tülbent iğne oyaları her renk yazmaya uyarlanabilecek bir örnek. İğne oyası sepet modeli yapımı da yine yazmalarda çok kullanılan örneklerden ve çok yakışıyor. Çok güzel duruyor. Birazdan paylaşacağımız modelde öyle yazmalarınızda veya havlularınızda harika duracak. Hadi iğne oyası çeşitleri örneğinin yapılış detaylarına geçelim.

Yeni İğne Oyası Örnekleri Tülbent

İğne oyaları küçük dağlarla yapılmış harika bir örnek. Dilerseniz daha büyük dağlarla da kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile süper duracak bir model. Marifetli eller iğne oyası yapılışlarından. Çok güzel oyaları tasarlıyorlar ve bizlerle yapılışlarını paylaşıyorlar.

İğne Oyası Çeşitleri

Fıstık ve zürafalarla yapılmış harika bir örnek. Bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok güzel değil mi. İğne oyası çeşitlerinden bu güzel modelin yapılışına birazdan geçeceğiz. İki renkle yapılmış çok beğenilecek bir örnek. Sizde yaptığınız modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizden gelen olumlu yorumlar güzel destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Hadi şimdi tüm detayları ile modelin yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler