Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Tarifi

Videolu anlatımla çok şık bir modelin yapılışını hazırladık. İğne oyası yazma modellerinde, iğne oyası havlu kenarı modellerinde, mutfak havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. Yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. Renk renk şık bir örnek olduğu için daha önce yaptığınız oya modellerinden evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir örnek. İğne oyası modellerini sizlere videolu olarak hazırlıyoruz . Videoları takip ederek hem öğrenebilirsiniz. Hem de en yeni modellerin takibini yapmış olursunuz.

İğne Oyası Tarifi

İğne oyası örneklerinden sizler için çok sevilen, en yeni , en güncel modellerin yapılışlarını araştırıyoruz. Birçok takipçimiz öğrendi ve çeyizlerine kendi el emeği olan oyaları yapmaya başladı. Satış yaparak ev bütçesine katkıda bulunan birçok takipçimiz de var. Sizlerden gelen olumlu tepkiler bizi çok mutlu ediyor. Bu güzel modelleri gördükçe bende iğne oyası öğrenmeye karar verdim. Belediyenin hazırlamış olduğu kurslardan birine katılmayı düşünüyorum. Sizlere ilk baştan sona kadar olan öğrendiklerimi videoya çekmeye çalışacağım. Çok güzel örnekler, modeller var. O modelleri gördükçe hevesleniyorum ve hemen yapmak istiyorum. Firkete iğne oyası modelleri, yemeni boncuklu oya örnekleri ve daha fazlası.

İğne Oyası Tarifi 1

İğne Oyası Deniz Dalgası Modeli Nasıl Yapılır?

Modelin nasıl yapıldığı baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Yazmalarınız ve diğer kenar oyası modelleri için kullanabilirsiniz. Çok şık bir örnek. İşte sizlere bu güzel oyanın tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler