Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayşe’nin İğne Oyaları Anlatımlı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek hazırladık. Pırpırlarla yaptığımız çiçeklerle yaptığımız bir oya. Yazmalara çok yakışacak. Ayşe’nin iğne oyaları anlatımlı model videolu olarak hazırladığımız yazmalarda çok şık duran bir model. Çiçeklerin yapımında pipet kullanabiliriz. Pipetle iğne oyası modellerinden güzel bir çiçek tarifi oluşturuyoruz. İğne oyası örneklerinden bahsedelim biraz. İğne oyalarında bahsedeceğimiz örnekler Ayşe’nin iğne oyalarında olacak. Daha farklı modeller için önceki içerikleri incelemeniz yeterli.

Ayşe’nin iğne oyaları yeni modelleri yine yazmalarda çok kullanılan, çok yakışan örneklerden. Ayşe’nin iğne oyası yaprak ve çiçeklerle yaptığımız kolay örneklerden. Ayşe’nin iğne oyaları çıtı pıtı duran zarif örneklerden. Bu modelleri mutfak havlu kenarlarına da uygulayabilirsiniz. Şimdi yine yazmalarımızda çok güzel duracak modelin anlatımına geçelim.

Ayşe’nin İğne Oyaları Yazma Örneği

İğne oyası sinek kanadı yapraklar, iğne oyası fiyonk ve pırpırlarla yaptığımız şahane bir çiçekli örnek var sırada. Yazmalarda çekinmeden kullanacağınız tariflerden. Yazma içinde duran renklerden çiçek renklerinden yine az sonra paylaşacağımız çiçeğin renklerini belirleyebilirsiniz.

Ayşe'nin İğne Oyaları Anlatımlı

İğne oyası örneği tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. İğne oyası ile satış yapıyorsanız bu modeli satış için yaptığınız örnekler arasına ekleyebilirsiniz. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanabilirsiniz. İğne oyası dağlarla birlikte kullanılarak büyük havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Eğer modeli beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta bulunan videodan tarifini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler