Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayşenin İğne Oyaları Yeni Modelleri

İğne oyası modellerinden kolay ve gösterişli bir örnek yapılışı daha. İğne oyası yazmalarda çok kullanılacak ve çok şık duracak bir örnek. Ayşenin iğne oyaları yeni modellerinden. Yine güzel videolu iğne oyası modellerinden. İğne oyası modellerini videodan takip ederek çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Anlatımı durdurabilir ve takıldığınız yerleri tekrar tekrar izleyebilirsiniz. İğne oyasından yeni modellerin yapılışını sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Biraz yeni modellerden bahsedecek olursak iğne oyası buğday başağı modeli çok güzel ve çok şık bir örnek. 2li, 3 lü olarak yapıp yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası rüzgar gülü yapılışı da şahane bir örnek. Orta kısmını incilerle süslediğimiz bir model. İğne oyası örneklerinden daha fazla anlatımlı modelleri incelemek için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Yeni modellerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

İğne Oyası

İğne oyasından çok beğenilecek bir örnek. İki yaprak ve yaprak üzerinde çiçekler. Ayşenin iğne oyaları yeni modelleri yine çok sipariş alan modellerden olacak. İğne oyası çiçekli modeller yazmalarda çok kullanılıyor. Aynı şekilde bu örneği iğne oyası mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz.

Ayşenin İğne Oyaları Yeni Modelleri

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Harika değil mi. Yazma veya havlularınıza uygulayabileceğiniz bir örnek. Tarifi videoda. İstediğiniz kumaşların kenarında kullanabilirsiniz. Yazma ve havlu içinde bulunan renklerle çok zarif duracak bir oya. Hadi hemen yapılışına göz atalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler