Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Kenarı İğne Oyası Deniz Dalgası Modeli

Deniz kabuğu iğne oyası modeli yapılışı videolu göstermiştik. Şimdi sıra iğne oyası deniz dalgası yapılışına geldi. Yemeni kenarlarına , havlu kenarlarına yapacağınız güzel bir model. Salon takımını nakış ile işleyip kenarına oya arıyorsanız iğne oyası modelleri güzel duracaktır. Kendi salon tamımı modelimi annem nakış ile işlemiştik. Kenarında iğne oyası kaya modeli yapılışı var. Ve kaya modellerinin birleşim yerlerinin arasında ise minik çiçekler. Çok şık oldu. Birbirini tamamladı. Çiçekler içteki nakış desenini renklerinden. Çok ağır bir örnek. Benden de kızıma hatıra olarak kalacak.  :-)

İğne oyası modellerini her alanda kullanabilirsiniz. İğne oyası pike modelleri yapabilirsiniz. İğne oyası modellerini çarşaf kenarına uygulayabilirsiniz. Yemeni kenarı iğne oyası ve iğne oyası havlu kenarlarını söylememe gerek yok sanırım. Her çeyizde mutlaka olur. İğne oyası salon takımları da  çok zarif oluyor. İğne ile motif motif yaparak çok güzel modeller ortaya çıkıyor.

Sizlere anlattığımız iğne oyası  videolarını izleyerek öğrenebilir ve kendi oyalarınızı yapabilirsiniz. Daha da ilerleterek satış da yapabilirsiniz. Bu şekilde para kazanarak ev bütçesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Yemeni, Havlu Kenarı İğne Oyası Deniz Dalgası Yapılışı Video

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Havlu Kenarı İğne Oyası Deniz Dalgası Modeli”
  1. violeta dedi ki:

    hermoso todos los trabajos Desgraciadamente la traducción automática no es buena
    Ojalá pudieran mandarlos en español o en inglés. Muchas gracias.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler