Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D İğne Oyası Karanfil Yapımı

İğne oyası örneklerinden 3 boyutlu bir model. 3D iğne oyası karanfil yapımı. Baştan sona videolu anlatımıyla. İğne oyası tespih süslemelerinde, iğne oyası takı yapımında, iğne oyası fular modellerinde, iğne oyası havlu modellerinde kullanabileceğiniz bir örnek. Hepsine çok yakışacaktır. Mesela bir küpe yapabilirsiniz. Kolye ucu çok hoş olur. Takım olarak kullanabilirsiniz. İğne oyası karanfil çiçeği yapılışı birçok yerde kullanacağınız her renk karanfiller yapacağınız modellerden. Tespih süslemede nasıl kullanırım diyorsanız daha önce paylaştığımız iğne oyası karanfil çiçeği nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Çiçek kısmına sap kısmını ekleyerek tespihler yapabilirsiniz. Daha kolay modeller isterseniz kurdelali iğne oyası modellerini yazmalarınızda kullanabilirsiniz. 3D iğne oyası modelleri birçok şekilde kullanılacak modellerden. Şimdi çok sevilecek zarif modelin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Karanfil Nasıl Yapılır?

3D iğne oyası karanfil yapımı. Keyifle yapacağımız örneklerden. İğne oyalarını videolu olarak hazırlıyoruz. Hepimizin kolayca yapabilmesi için. Videoları durdurup durdurup modelleri çıkartabiliriz. Özellikle iğne oyasını yapmaya yeni başladıysak. Videoları izlemek çok daha faydalı olacaktır. Daha kolay yapmamız için. Tüm teknikleri öğrendikten sonra modele, resme baktığımızda rahatça modeli çıkartabilir, yapabiliriz.

3D İğne Oyası Karanfil Yapımı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken 3D iğne oyası karanfil yapımını videodan izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler