Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Sepet Modeli Yapımı

İğne oyası modellerinden süper bir örnek daha. İğne oyası sepet modeli yapımı. Çiçek dolu çok güzel bir sepet. Yazmalarınıza ve havlularınızda kullanacağınız bir örnek. İğne oyası sepet modeli yapımı detayları videoda yer alıyor. Videodan takip ederek istediğiniz yerlere uygulamasını yapabilirsiniz. İğne oyası sepet örneği çok zarif duruyor. Yazma içinde bulunan renklerle yaptığınızda çok daha güzel duracaktır. Daha büyük sepetler isterseniz iğne oyası fiyonklu sepet yapılışı daha çok havlular için uygun bir örnek. İğne oyalarında yazmalar için çıtır, küçük örnekleri yaptığınızda havlular içinde büyük motifli örnekleri yaptığınızda çok daha güzel duruyor. Yazmalarda çok büyük örnekleri ben sevmiyorum. Tabi bu tamamen tercih meselesi. Beğendiğiniz sevdiğiniz iğne oyası örneklerini yazma veya havlularınızda kullanabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İğne Oyası Modelleri

İğne oyasından sepetli bir örnek. İlk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir model olabilir. İlk defa yapacaklar daha kolay modellerle başlayabilirler. Bu modeli yapmaya uğraştığınızda yapamadığınızda canınız sıkılmasın. İlk kez yapılan modeller genelde biraz kötü oluyor. Ama üzerine çalışınca güzelleşiyor. Kendimden biliyorum. İlk yaptıklarım hep kötü oluyor.

İğne Oyası Sepet Modeli Yapımı

İğne Oyası Sepet Modeli Yapımı 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Pırpırlar koyabilirsiniz iki sepet arasına. Modeli tamamlamış olur. İğne oyası sepet modeli yapımı tarifini merak ediyorsanız hemen altta videoda. Hadi hep birlikte izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler