Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Sepet Örneği

İğne oyasından çıtır çıtır bir model. Sepet oyası örneği yapmak isteyenler için videolu anlatımla. Yeni çıtı pıtı oyalar yazmalarınıza çok yakışacak. İğne oyası mutfak havlu modelleri içinde yapabilirsiniz. Çok zarif bir model. Kenarlarına minik çiçeklerde yapabilirsiniz. İğne oyası modellerini sizlere videolu olarak vermeye devam ediyoruz. Zaman zaman iğne oyası tespih modellerine ve iğne oyası fular modellerine de videolu olarak yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde çok şık iğne oyası fular modeli yapılışı videolu anlatımlı güzel bir model paylaştık. Aynı modeli farklı renklerde arkadaşım yapmıştı. Sizde evde videoyu takip ederek yapabilirsiniz.

İğne Oyası Sepet Örneği 1

Kolaydan zora birçok modelin yapılışını bazen videolu olarak bazen resimli olarak paylaştık. Evde tüm videoları takip ederek birçok modeli yapabilirsiniz. Ağır iğne oyası modelleri arayanlar için ağır modeller, kolay iğne oyası modelleri arayanlar için kolay modeller. Boncuklu iğne oyası modelleri arayanlar için boncuklu modeller… Ne ararsanız var.  Her zevke hitap ediyoruz, etmeye çalışıyoruz. İğne oyası için değişik aparatlar da kullanılıyor. Mesela şişle iğne oyası yapılıyor. Pipetle iğne oyası yapılıyor, firkete ile iğne oyası yapılıyor. Çatal iğne ile iğne oyaları yapılıyor. Sizde farklı objelerle şık iğne oyaları yapabilirsiniz.

İğne Oyası Sepet Modeli Nasıl Yapılır?

Minik minik sepetler. Çok seveceksiniz. İçinde renk renk çiçekler. Nasıl yapıldığına videodan ulaşabilirsiniz . Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler