Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası İkiz Dut Modeli Yapımı

İğne oyası modellerinden, dut oyası örneklerinden iğne oyası ikiz dut modeli yapımı modelinin yapılışını hazırladık. Çok güzel bir model. İğne oyası yazma kenarlarında kullanabileceğiniz zarif bir örnek. Yazmalarınıza çatalla püsküllü iğne oyası yapımı örneğini de kullanabilirsiniz. Harika modeller arasında. Yine dut modellerinden iğne oyası dut modeli yapımı da güzel örneklerden. En yeni iğne oyası modellerini yazmalarınıza, havlularınıza kullanabilirsiniz. İkiz oyası ikiz dut modeli yapımını tekli olarak da 3 lü olarak da yapabilirsiniz. O şekilde de çok güzel oluyor bu modeller. Dut oyası modeli yapılışı için yazmalarınıza uygun renklerde ipler kullanabilirsiniz. Tek renk yazmalarda uyumlu renk veya zıt renklerde yapabilirsiniz. Zıt renklerle de oyalar dikkat çekici ve çok şık oluyor.

Dut Oyası Yapımı İğne Oyası

İğne oyası ikiz dut modeli yapımı çok zarif bir örnek. İkili de çok güzel duruyor, üçlü dut iğne oyası olarak yapıldığında da muhteşem oluyor. 3lü olarak daha önce yapmıştım. Mor ve krem rengi ile yazmaya uygun renklerde yapmıştık. Çok güzel olmuştu. İğne oyası ikiz dut modeli yapımında kullanılan fıstıkların düzgün olması çok önemli. Oyanızın güzel olması, gösterişli ve düzgün olması pırpırların aynı ayarda yapılması gerekiyor. Bunun için pırpırları yaparken ellerinizle tutabilirsiniz.

İğne Oyası İkiz Dut Modeli Yapımı

İğne Oyası İkiz Dut Modeli Yapımı 2

Oyanın son hali, bittiğinde nasıl görüneceği yukarıdaki gibi duruyor. Çok zarif. Şimdi bu güzel örneğin detaylı bir şekilde nasıl yapıldığını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler