Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

90+ Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Bugünde sizlere boncuklu iğne oyası modelleri ile ilgili bir galeri hazırladık. Bu modellerin yapılışları yok. Biz iğne oyası siparişi almıyoruz. Yapan arkadaşlara, model arayan arkadaşlara fikir olması açısından paylaşım yapıyoruz. Hepsi netten alıntı fotoğraflardır. Sitemizde anlatımı mevcut birçok videolu iğne oyası modelleri var. Yapmak isteyen, öğrenmek isteyen takip ederek yapabilir. İğne oyası yapımını videolu olarak sizlere veriyoruz. Daha anlaşılır ve daha kolay yapmanız için.

İğne oyası havlu kenarı modelleri, iğne oyası yemeni kenarı modelleri için boncuklar kullanabilirsiniz. Çok çeşitli boncuklar var. Ahşap boncuklar, kum boncuklar, inciler, pullar… Yaptığınız modellere uygun boncukları tercih ederek iğne oyası modellerinizi daha da güzel hale dönüştürebilirsiniz. Daha önce sizlerle boncuklu iğne oyası yapımı ve pullu iğne oyası modeli yapılışı paylaşmıştık. Videoları izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Galeride birbirinden güzel özenle hazırlanmış çok şık boncuklu iğne oyaları var. Sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyorum. 98 tane boncuklu iğne oyaları modelleri bulunmaktadır.

Kaynak : https://pinterest.com/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler