Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu İğne Oyası Videolu

İğne oyası namaz örtülerinde çok kullanılan bir teknik. Çok güzel bir model. Yemenilerinizde, namaz başörtülerinde kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılıyor videoda. İzlerken takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Kum boncukla yapılmış modeli dilerseniz sade olarak da yapabilirsiniz. İğne oyası başörtüleri anlatımında kullandığımız modelde ara örnek olarak çok kullanılıyor. Dilerseniz bu modele de yine boncuk ekleyebilirsiniz. Çeyizlik iğne oyaları modellerinde bu tarz ağır örnekler çok kullanılıyor. Sizde yaptığınız oyalarda bu modelleri kullanabilirsiniz. Hatta takım olarak yapabilirsiniz. İğne oyası tespih, fular, namaz örtüsü takım yapılışı çeyizlerin son zamanlarda fenomeni. İğne oyası file işleme teknikleri ile de yine çeyizlerinize çok şık havlular, namaz örtüleri yapabilirsiniz. Dilerseniz hemen boncuklu iğne oyası videolu modele geçelim.

Kum Boncuklu İğne Oyaları

Namaz örtülerinde kullanacağınız çok zarif bir örnek. Modelin yapılışı basit ama duruşu çok şık. Hem modelin ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığını görecek hemde bittiğinde nasıl durduğunu göreceksiniz. Ben bayıldım. Sizinde çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Ve keyifle sizlerle yapılışını paylaşıyoruz.

Boncuklu iğne oyası videolu modelde kullandığımız örneğin önce baş örtüsünden 10 cm veya isteğe bağlı olarak daha fazla parça keserek başlıyoruz. Kestiğimiz parçaların çevresini zürafa ile dönüyoruz. Daha sonra büyük parçaya örneği kuruyoruz. Son sırada ise küçük parça ile birbirine ekliyoruz. Büyük ve küçük parçayı birleştirdikten sonra tüm çevrenin etrafına istediğimiz örneği yapıyoruz.

Boncuklu İğne Oyası Videolu

Boncuklu İğne Oyası Videolu 1

Boncuklu İğne Oyası Videolu 2

 

Model bittiğinde bu şekilde duracak. Şimdi hemen yapılışına geçiyoruz. İşte arası boncuklu namaz örtüsü örneği.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler