Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Tülbent İğne Oyası Örnekleri

Yazma kenarlarında kullanacağımız harika bir örnek tarifi daha hazırladık. Yeni iğne oyası örnekleri tülbent oyası yapılışı. İğne oyası modelleri yazma kenarlarına, havlu kenarlarına çok yaptığımız modellerden. Tığ oyası modelleri, mekik oyası modelleri de yapıyoruz. Çeyizler için özellikle iğne oyalarını tercih ediyoruz. Kolay, gösterişli, ağır, zor örneklerden oluşan modelleri yapıyoruz. Kum boncuklu iğne oyası modelleri yapıyoruz. İğne oyası yapılışı anlatımlı birçok modeli inceliyor yazmalara, havlulara, namaz örtülerine yapıyoruz. Takım olarak da çalışabilirsiniz. Büyük havlu, küçük havlu, yazmalar, namaz örtüleri, tespihleri takım olarak yapabilirsiniz. Özellikle çeyizler için takım çalışmaları yapabilirsiniz. İğne oyası motifleri ile çok güzel oyalar yapabilirsiniz. Yeni tülbent iğne oyası örneklerinden zarif çok hoş modelin yapılışına geçelim.

Yeni Tülbent İğne Oyaları

İğne oyası örneklerinden yepyeni zarif model yapılışı daha hazırladık. Videolu anlatımla yeni tülbent iğne oyası örnekleri. İğne oyasına bir süre ara vermiştik örgü modelleri, hobi dünyası ile devam etmiştik. Şimdi iğne oyalarına kaldığımız yerden devam ediyor en güzel oyaların tariflerin sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. İğne oyası yapmak çok keyifli. Ama iğne oyası yaparken şiş örgü, tığ işi yapmamak lazım. Özellikle tığ işi. Elimiz bozuluyor sonra iğne oyamız kötü oluyor. Tamamen bittikten sonra diğer örgülere geçebilirsiniz. En güzel en yeni tülbent oyası örnekleri ile satış da yapabilirsiniz. Ev bütçesine katkıda bulunmak isterseniz çok güzel oyalar var. Onları yapabilirsiniz.

Yeni Tülbent İğne Oyası Örnekleri

Oya çok güzel görünüyor değil mi. Oyanın çiçeğini veya yaprağını farklı modellerde de kullanabilirsiniz. Hadi şimdi yeni tülbent iğne oyası örnekleri tarifine geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler