Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yüzük Yapımı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir çalışmayla devam ediyoruz. Sırada iğne oyası yüzük yapımı var. El emeği yaptığımız ürünleri takıya yansıtıp onları da onları kullanmayı çok seviyoruz. Bu yüzden güzel bir yüzüğün yapılışını hazırladık. İğne oyası örneklerinden beğendiğiniz çiçeklerle broşlar, yüzükler, kolyeler, fularlar yapabilirsiniz. Şimdi güzel bir yüzük yapacağız. Mini çiçeklerle hazırladığımız harika bir yüzük. Takı yapımında en çok fularları kullanıyoruz. İğne oyası fular modelleri gümüş, çelik veya altın aparatlar üzerine hazırladığımız en güzel iğne oyalarından. İğne oyası takı ve süslemelerde en güzel örnekleri bulabilirsiniz. İğne oyası küpe yapımı pullarla süslediğimiz en güzel örneklerden biri. Daha fazlasına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi iğne oyası yüzük yapımını öğrenelim.

İğne Oyası Yüzük Nasıl Yapılır?

Minik çiçeklerle süslenmiş çok güzel bir yüzük hazırladık. Aynı teknikle iğne oyası küpe veya iğne oyası kolye ucu da yapabilirsiniz. İğne oyası yüzük yapımı bize yapacağımız birçok çalışmada ilham verecek. Yüzüğün yapımında kullandığımız çiçekleri iğne oyası yazma modellerinde de kullanabiliriz.

İğne Oyası Yüzük Yapımı 1

İğne Oyası Yüzük Yapımı

İğne Oyası Yüzük Yapımı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Baştan sona anlatımıyla iğne oyası yüzük nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler