Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağır İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelleri ile devam ediyoruz. Sırada ağır iğne oyası yapımı var. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası fular modellerinde, iğne oyası havlu modellerinde, iğne oyası namaz örtülerinde, iğne oyası yazma modellerinde, iğne oyası tespih modellerinde kullanabilirsiniz. Ağır oyaları her zaman tercih etmeyiz. Çeyizlerde 1- 2 model olur. Ama hep ağır model çalışmayı sevenler için çık güzel örneklerimiz var. Ağır iğne oyası modellerini takı yapımında da kullanabilirsiniz. Broş yapımında kullanabilirsiniz. Çok güzel olacaktır. Yeni tülbent iğne oyası örneklerini yazmalarda kullanırken köşelere yapabilirsiniz. Sap kısımları uzun olduğu için her yerde olduğunda çok kalabalık olabilir rahatsız edebilir. Çiçeğin sap kısmını da kısa tutabilirsiniz yazmada kullanacağınız zaman. İğne oyası 3D  modeli de çok ağır bir model. Yazmalar, havlular, namaz örtülerinde kullanılabilir. Çok şık ve zarif bir örnek. Detaylı anlatımı ile ağır iğne ayısı yapımına geçelim.

Ağır İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İlk defa iğne oyası örnekleri yapacaklar için zor bir model. Biraz daha usta işi. İğne oyasını fular, tespih ucu gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Küpe gibi aksesuarların yapımında da çok güzel duracaktır. Özellikle çeyizler için ağır iğne oyası yapımını tercih ederiz.  Kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerini hiç görülmemiş örnekleri seçeriz. Yaparız veya yaptırırız. İğne oyası yapıp satan birçok takipçimiz var. Satış için tercih edebileceğiniz güzel bir örnek. İğne oyası yaprak modelleri ile tekli veya ikili olarak çalışabilirsiniz. Farklı yapraklarla, iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Yapımı

Ağır İğne Oyası Yapımı 1

Model çok güzel duruyor değil mi. Emine Hanım videosunda tekli modelin yapılışından bahsetmiş. Şimdi nasıl yapıldığını izleyelim. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler