Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kulak Çöpüyle Yapılan İğne Oyası Motif Örneği

İğne oyası modellerinden zarif bir örneğin anlatımını hazırladık. Kulak çöpüyle yapılan iğne oyası motif örneği. Tek motif olarak kullanabiliriz. Motifleri birleştirerek de kullanabiliriz. Motiflere yan yana sıra gelinde de ekleyebiliriz. İğne oyası salon takımları, iğne oyası pike modelleri, iğne oyası tepsi örtüsü, iğne oyası bardak altlıkları gibi çalışmalarda kullanabiliriz. İki motifi birleştirip üst üste birleştirerek iğne oyası kese modellerine çevirebiliriz. İçine tespih, özel takılarımızı koyabiliriz. İğne oyası motif yapılışı paylaşmıştık geçtiğimiz günlerde. Az sonra paylaşacağımız modeli orada gördüğümüz örneklerde olduğu gibi kullanabiliriz. Pikeler, iğne oyası masa örtüleri, iğne oyası runner modelleri gibi uygulamalı hallerini göreceğiz. İğne oyası pike, havlu, bohça örneği yapılışında olduğu gibi de kullanabiliriz. Motifi çok merak ettiniz değil mi. Hemen kulak çubuğuyla oya yapımına geçelim.

İğne Oyası Motif Yapımı

İğne oyası zürafalarla, iğne oyası pırpırlarla yapılmış çok güzel bir motif. Pikelerde, havlularda, masa örtülerinde, runnerlerde kullanabiliriz. Kumaşlarla birleştirebiliriz. Çuval bezi kumaşlar üzerine monte edebiliriz. Motif öyle güzel ki her şekilde kullanılabilir, her tasarımda kullanılabilir.

Kulak Çöpüyle Yapılan İğne Oyası Motif Örneği

Çok güzel değil mi. Eğer kulak çöpüyle yapılan iğne oyası motif örneği nasıl yapılır merak ediyorsanız videoyu izlemeniz yeterli. Model ilk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir örnek. Ellerini biraz ilerlettikten sonra bu motifi deneyebilirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler