Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pipetle Yapılan İğne Oyası

İğne oyası modellerinde pipetle yapılan iğne oyası ile devam ediyoruz. Çiçekli çok güzel bir model. İğne oyası teknikleri ile istediğiniz modellerle birleştirerek yapabilirsiniz. İğne oyası mutfak havlularında da güzel durur. İğne oyalarını yaparken daha önce de bahsettiğimiz gibi değişik aparatlar kullanıyoruz. Kulak çöpü, çatal iğne, çatal, pipet gibi. Yaptığımız oyada çiçek yapraklarının eşit uzunlukta durması için. Yada fiyonkların aynı boyda olması için. Hangi oyayı yapıyorsak daha güzel olması için. Pipet oyası nasıl yapılır birazdan detaylı bir şekilde izleyeceğiz. Şimdi değişik aparatlarla yapılan farklı oyalara değinelim. Kulak çöpü ile yapılan iğne oyaları 2 li, 3 lü olarak yapraklarla yapılacak bir model.  Birazdan paylaşacağımız modele benzer düğümlerle yapılan bir örnek. Yazma iğne oyası modelleri için daha çok tarif var. Her gün bir yeni model daha ekliyoruz önceki tariflerimize. Yine güzel bir model ile devam edelim.

Pipetle Motif Yapımı

Pipetle motif yapıyor daha sonra yazma ve havlulara ekliyoruz. Çeşitli iğne oyası yaprak modeli ile kullanıyoruz. Yazmanın içinde bulunan renklerle oyamızı keyifle yapıyoruz. İster kendimiz kullanmak için, ister satış için, ister hediye için yapılacak zarif bir oyal. Pipetle yapılan iğne oyası için önce çiçeklerinizi yapıp daha sonra istediğiniz kumaşa ekleyebilirsiniz. Hatta iğne oyası fular modellerini de süsleyebilirsiniz.

 

Pipetle Yapılan İğne Oyası

Oya çok güzel oldu. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız pipetle yapılan iğne oyası tarifi hemen altta videoda. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler