Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay İğne Oyası Modelleri Yeni Başlayanlar İçin

İğne oyasına yeni başlayanlar için 3 farklı modelde iğne oyası yapılışı hazırladık. Kolay örneklerden. İğne oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. İlk olarak çiçekli bir modelle başlıyoruz. Sonra pipetle yapılan oyayla devam ediyoruz. Sonrasındaysa çatalla püskül yapıp iğne oyası dağla birleştirerek güzel oyayı tamamlıyoruz. Sizde öğrendiğiniz bu 3 oyayı farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Kolay iğne oyası modellerinden birkaç örneğin yapılışına geçelim. Daha sonra yeni modellerimizin yapılışını öğreniriz. İğne oyası nasıl yapılır yeni başlayanlar için tekniklerden oluşan veya modellerden oluşan güzel videolar hazırladık. Tekniklerin yapılışıyla başlayabiliriz önce iğne oyası derslerine. Sonra kolay modellerle örnek çalışmaları yapabiliriz. Yeni öğrenenler için kolay iğne oyası modellerinden anlatımlı olarak hazırlanan çok fazla model var. Beğendiklerinizi yazmalara, havlulara uygulayabilirsiniz. İğne oyası yazma modelleri kolay örnekleri ilk olarak örnek bezine, kumaş parçalarına çalışalım. Modeli iyice kavradıktan sonra yazmaya, havluya başlayabiliriz. Kolay iğne oyası modelleri yeni başlayanlar için hazırladığımız 3 örneğin tarifine geçelim.

Kolay İğne Oyası Modelleri Anlatımlı

En kolay iğne oyası modellerinden oluşan örnekler hazırladık. Çiçekli, pipetli, çatalla yapılan oyalar. 3 oyayı farklı tekniklerle birleştirerek kullanabilirsiniz. Ayrı ayrı tek başlarına olduğu gibi kullanabiliriz. Mesela çatalla püskül yapıp dağla veya çiçekli örnekle kullanabiliriz. İkinci olarak pipetle oyayı yapıp dağlar arasına yerleştirebiliriz. İğne oyası limon çekirdeğini andıran oyayı aynı yuva içine 3 tane yaparak top çiçek şekli oluşturabiliriz.

Evet oyalarımızı nasıl değerlendirebiliriz biraz bahsettik. Şimdi kolay iğne oyası modelleri yeni başlayanlar için 3 güzel videonun yapılışına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler