Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mutfak Havlusu İğne Oyası Modelleri

Mutfak havlularınız için uygulayabileceğiniz iğne oyası modelleri hazırladık. Hepsi netten alıntıdır. Yapılışı bize ait değil. İğne oyası modelleri ile ilgilenen arkadaşlar için yayınlıyoruz. İğne oyası mutfak havlu kenarları için beğendiğiniz iğne oyası yazma kenarı modellerini de kullanabilirsiniz. Zarif duracaktır.

İğne oyası modellerini sizler için daha çok videolu olarak vermeye çalışıyoruz. Öğrenmek isteyen arkadaşlar için iğne oyası videoları faydalı olacaktır. Başlangıçtı iğne oyası zürafa yapımı videosu ile başlıyoruz. Sonrasında ilerleterek modellere geçiyoruz. Ağır modeller, basit modeller hepsini sayfamızda bulabilirsiniz. Bu galerideki mutfak havlusu iğne oyası modelleri resimlerini genel olarak pinterest sayesinde eriştim. Eğer kaldırılmasını istediğiniz size ait olan bir içerik mevcutsa iletişimden bize belirtebilirsiniz. Emeklerinize ve size saygımız sonsuzdur. Neticesinde biz kendimizde ürünler yapıyoruz ve biz de örnek modellerimizin izinsiz veya kaynaksız gösterilmesine karşı çıkıyoruz. Ortaya koyulan emek değersiz kalıyor.

Beğendiğiniz modelleri kendiniz için, çeyiz hazırlığı içinde iseniz kızlarınız, oğullarınız için yapabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız etrafınızda yapan arkadaşlarınıza model göstererek yaptırabilirsiniz. Bende yapmasını bilmiyorum ve arkadaşıma sipariş veriyorum. Çok beğeniyorum iğne oyası havlu kenarı modellerini. Daha doğrusu iğne oyasının hepsini beğeniyorum.

Galeride havlu kenarına uygulanabilecek 44 model var. İnceleyerek mutfak havlusu iğne oyası modelleri arasından dilediğinizi havlularınız için yapabilirsiniz. Satış yapıyorsanız sizler içinde güzel bir fikir ve model olacaktır. Farklı iki modeli birleştirerek çok güzel yeni modeller ortaya koyabilirsiniz. İyi seyirler.

İğne Oyası Mutfak Havlusu Kenarı Örnekleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler