Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik Ağır İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yine muhteşem ve çok zarif iğne oyaları yapılışıyla devam ediyoruz. Yazmalarımıza uygulamaktan çekinmeyeceğimiz severek yapacağımız bir örneğin anlatımı var. Modası hiç geçmeyecek iğne oyalarından. Mor ve sarı renklerle çiçeklerin yapılıp ekru yazmaya uyarlanmış halini göreceğiz. Böylece model hakkında fikir edinip her renk yazmaya uyarlayarak her rengi kullanarak çiçekleri yapabiliriz. Öncesinde daha önce yaptığımız oyalardan bahsedelim. Yazmalara severek uygulayacağınız bir diğer örnek ağır çiçekli iğne oyası modeli yapılışı olacak. Beyazlar, siyahlar, sarılar, desenli yazmalar… Hepsine uygulayabilirsiniz. Beyaz yazmaya boncuklu iğne oyası paylaşmıştık. Yine çok beğeneceğiniz örneklerden biri. Farklı renkteki yazmalarınıza da yapabilirsiniz. İğne oyası yazma modeli için anlatıma geçiyoruz. Çeyizlik ağır iğne oyası yapılışını detaylarıyla öğreniyoruz.

Çeyizlik Ağır İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyalarından çok güzel bir örnek daha. Yarım çiçek örneği diyebiliriz. Bence devam ettirerek diğer kısmı da yapılıp 3 boyutlu iğne oyalarına çevrilebilir. Pırpırlarla, zürafalarla yapılmış çok hoş çok şık bir örnek. İlk olarak oyamızın duruşuna bir göz atalım.

Çeyizlik Ağır İğne Oyası Yapılışı 1

Çeyizlik Ağır İğne Oyası Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Mor ve sarı birbirine çok yakışmış. Bu iki rengin uyumunu farklı oyalarınızda da örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Patiklerde, bebek örgülerinde de iki rengin uyumun şahaneliğinden faydalanabilirsiniz. Son olarak anlatıma geçelim ve çeyizlik ağır iğne oyası yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler