Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeşil Yazmaya Yeni İğne Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Yeşil yazmaya yeni iğne oyası örneği. Adım adım videodan nasıl yapıldığını öğrenecek daha sonra istediğimiz yazmaya oyamızı yapacağız. İğne oyası örneklerinde son zamanlarda en çok tek renk yazmaları kullanıyoruz. Tabi desenli yazmalardan vazgeçmiş değiliz. Desenli yazmalara da aynı örnekleri en güzel iğne oyası modellerini yapmaya devam ediyoruz. Şimdi daha önce bahsettiğimiz iğne oyalarına değinelim. Yazmalara gösterişli iğne oyası örneği mavi yazmaya uyarlanmış bir model. Mavi yazmaya iğne oyası modelini sizde desenli, düz hepsine uygulayabilirsiniz. Yeni iğne oyası papatya modeli yapılışı ise mor yazmaya iğne oyası modellerinden. Modeli inceleyip yazmalarımıza modeli rahatlıkla yapabiliriz. İğne oyası mini gala çiçeği yazma örneği ise siyah yazma iğne oyası modellerinden. Şimdi ise yeşil yazmaya yeni iğne oyası örneğini öğrenelim.

Yeşil Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Sadece yeşil yazmaya değil birçok renkte yazmaya uyarlayacağımız zarif örneklerden. Oya yeşil yazmaya yapılırken yine yeşil, beyaz ve pembe kullanılmış. Çok yakışmış. Yeşil yazmaya farklı tonlarda yeşiller, sarı tonları, mor, gold renkler kullanabilirsiniz.

Yeşil Yazmaya Yeni İğne Oyası Örneği

Yeşil yazmaya yeni iğne oyası örneği tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen videoya geçelim ve nasıl yapıldığını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler