Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sıra Dışı İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif çok şık bir modelin yapılışını hazırladık. Sıra dışı iğne oyası örneği yapılışı. Fıstıklarla yapılmış çiçekli iğne oyalarından. Çok zarif ve çok şık. Her renk yazmaya çok yakışacak iğne oyalarından. Tek renk yazmaya iğne oyaları olarak yapabilirsiniz. Çiçeklerin hepsini tek renk veya çok renkli olarak çalışabilirsiniz. Çeşitli iğne oyası yaprak modelleriyle oyayı yapabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkacak her oya çok güzel olacaktır. Yeni sıra dışı iğne oyası örneği yapılışına geçmeden önce öncesinde birkaç modelden daha bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız iğne oyalarından bahsedeceğiz. Mesela üç yapraklı çiçek iğne oyası yapılışı çok beğeneceğimiz yeni iğne oyası modellerinden. Şişte iğne oyası yazma örneği yine çok beğeneceğimiz zarif iğne oyalarından. Ağır iğne oyalarından. Yazmalara çok yakışacak gösterişli iğne oyası için buyurun tarife.

İğne Oyası Fıstıklı Çiçek Örneği Yapılışı

Yine muhteşem bir örnek daha. Çiçekli yazmalara veya tek renk sade yazmalara çok yakışacak yeni iğne oyası. Adım adım yapılışını öğrenecek daha sonra yazmalarımıza uygulamaya başlayacağız. Güzel bir teknik farklı bir teknikle yapılmış zarif bir oya.

Sıra Dışı İğne Oyası Örneği Yapılışı

Sıra Dışı İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Sıra Dışı İğne Oyası Örneği Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Detaylarıyla sıra dışı iğne oyası örneği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler