Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Namaz Örtüsü Örnekleri İğne Oyası

İğne oyası modellerinden havlu kenarlarında ve namaz örtülerinde kullanacağınız harika bir örnek. Namaz örtüsü örnekleri iğne oyası. Papatyalı zarif bir örnek. Bu güzel modeli iğne oyası fular modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası örnekleri sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Yeni başlayanlar ve fotoğraflardan model çıkartamayanlar için videolu anlatımlar çok iyi oluyor. Bazen iğne oyası bilsek de takıldığımız yerler olabilir. Takıldığınız yerlerde video izlemek çok iyi olacaktır. Sade renk iğne oyalarını namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Veya krem rengi iple yada uygun renk iplerle namaz örtülerini birlikte yapabilirsiniz. Namaz başörtüsü iğne oyası için genelde ağır renklerde modeller kullanıyoruz. Çeyizlerde genelde namaz örtüleri 1 – 2 tane oluyor. Boncuk sarma modelli iğne oyaları da harika oluyor. Daha önce kiraz oyası nasıl yapılır anlatımımızda boncuk sarma nasıl yapılır bahsetmiştik. İğne oyalarından namaz örtüsü örnekleri iğne oyası tarifine geçelim.

İğne Oyası Namaz Örtüleri

Namaz örgüleri, fularlar, havlu kenarları olarak yapabileceğiniz çok hoş bir model. Bu güzel modeli iki dağ arasına tutturarak yapabilirsiniz. Havlu kenarlarında harika duruyor. Boyutlarını küçülterek yazmalar içinde yapabilirsiniz. Namaz örtüsü örnekleri iğne oyası için büyük yapmanız daha iyi olacaktır. Tabi havlu kenarları içinde. Havlu ve namaz örtüleri için büyük modeller daha şık duruyor. Yazmalar için ise küçük ve zarif oyalar. Çıtı pıtı iğne oyalarını yazmalarda daha çok seviyoruz.

Namaz Örtüsü Örnekleri İğne Oyası

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterli. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler