Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir çiçeğin yapılışını hazırladık. İğne oyası büyük çiçek yapımı anlatımlı. İğne oyası namaz örtüsü modellerinde, iğne oyası havlu kenarı modellerinde, iğne oyası pike modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası tepsi yapımında süslemelerde kullanacağınız ağır iğne oyası modellerinden. Tam çeyizlik.

İğne oyası motif yapılışını yan yana ekleyip üzerine zürafalar, K trabzanlar giderek pikelerde, havlularda kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitlerinden yapıp aralarına çiçek motiflerini ekleyerek yine pike, havlu veya namaz örtüsünde kullanabilirsiniz. İğne oyası motif örnekleri çok amaçlı olarak kullanılabilir. İğne oyası motifli modellerden çok seveceğiniz bir örneğimiz daha var. İğne oyası örümcek ağı motif yapılışı. Yine yazmadan havluya kadar birçok yerde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Büyük Çiçek Nasıl Yapılır?

İğne oyası zürafalar, iğne oyası sık iğnelerle yapılmış ortasında tohumu bulunan çok güzel bir çiçek. Bu güzel motifi namaz örtüleri, pikeler, tepsiler, havlularda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne Oyası Büyük Çiçek Yapımı Anlatımlı 1

Menekşe renklerinde, gelincik renklerinde, dilediğiniz her renkle oyayı yapabilirsiniz. Yıldız çiçeğini andıran zarif iğne oyalarından. Ağır bir model olduğu için günlük kullanımda değil de daha çok çeyizlik iğne oyalarında kullanılacak modellerden. Tabi bu benim fikrim. Eğer iğne oyalarını kullanmayı çok seviyorsanız günlük modellerde de oyayı hemen yapabilirsiniz. Videoya geçip iğne oyası büyük çiçek yapımı anlatımlı modeli öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler