Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Örümcek Ağı Motif Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok hoş bir motif yapılışı hazırladık. İğne oyası örümcek ağı yapılışından birçok yerde kullanacağımız muhteşem bir motif. İğne oyası yazma, iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası havlu gibi kenar oyalarında kullanabiliriz. İğne oyası örümcek ağı motif yapılışı tek başına veya iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanacağınız örneklerden. Motifi mor renklerle yaparak iğne oyası menekşe, kırmızı siyah renklerle yaparak iğne oyası gelincik motiflerine çevirebilirsiniz. Beyaz sarı renklerle çok güzel iğne oyası papatya motifleri oluşturabilirsiniz. Tek bir motif ama birçok farklı renkle birçok farklı modelmiş gibi kullanabiliyoruz.

İğne oyası motif örnekleri özellikle havlu kenarlarında ve namaz örtülerinde kullanılıyor. Birazdan yapılışını paylaşacağımız modeli de birçok yerde kullanabilirsiniz. Motifli iğne oyası yapımında renk seçimini yazmalarınıza uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Naylon ipler veya suni ipek iplerle oyalarınızı yapabilirsiniz. İğne oyası elde motif yapımını çok beğeneceksiniz. O yüzden hemen anlatıma geçiyoruz.

İğne Oyası Örümcek Ağı Motif Nasıl Yapılır?

Türkçe videolu yapılışıyla yine birçok yerde kullanacağımız bir motifin yapılışını hazırladık. İğne oyası örümcek ağı motif yapılışı. Motifin büyüklüğünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Daha küçük veya daha büyük yapabilirsiniz. Motif o kadar güzel ki tek başına veya dağlarla birlikte kullanılabilir.

İğne Oyası Örümcek Ağı Motif Yapılışı

Motifleri tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünüyor. Yazmaya eklediğimizde ise aşağıdaki gibi görünecek.

İğne Oyası Örümcek Ağı Motif Yapılışı 1

Çok güzel değil mi. Eminim sizde çok beğendiniz. O halde hemen iğne oyası örümcek ağı motif yapılışına geçelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler