Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sade Yazma Modelleri İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Tek renk yazmalarda uygulanan bir model. Tabi sizler desenli yazmalarınıza da yapabilirsiniz. Sade yazma modelleri iğne oyası yapılışı. Düz iğne oyası modelleri için yazma ile aynı renkte ipler veya uyumlu renkleri seçebilirsiniz. Zıt renklerde çok güzel oluyor. İğne oyası yazma yapılışı anlatımlı model mor renk yazmaya uygulanmış bir model. Uyumlu renklerle yapılmış bir örnek. Diğer renkli yazmalarınıza da yapabilirsiniz. İğne oyası yazma modelleri kolay örnek yine tek renk siyah yazmaya yapılmış bir model. Siyah yazmalara her renk ipi kullanabilirsiniz. Desenli yazmalarda da çok güzel duracak bir oya. Tek renk iğne oyası yazma örnekleri bademli bir model. Çok güzel duruyor. İğne oyası küçük havlu kenarlarına da yapabilirsiniz. Daha burada paylaşamadığımız çok model anlatımı var. Önceki yazılardan hepsinin yapılışına ulaşabilirsiniz. Şimdi yeşil yazma kenarına uygulanmış sadece yazma modelleri iğne oyası yapılışına geçelim.

Sade Yazma Modelleri İğne Oyası Yapılışı 1

Sade Yazma İğne Oyası Örnekleri

Su yeşili yazmaya iğne oyası modelleri tarifi var sırada. Siyahlarda, kırmızılarda, beyazlarda, morlarda ve diğer renklerde de çok güzel duracak bir model. Yeşil yazmaya iğne oyası modelleri için aynı yazma ile aynı tonda renk ip kullanabilirsiniz. Yada uyumlu renkleri seçebilirsiniz. Somon rengi de yakışacaktır. Limon sarısı da. Birlikte kullanarak güzel bir oya yapabilirsiniz.

Sade Yazma Modelleri İğne Oyası Yapılışı

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. İğne oyası pırpır ( orjinal ismi fıstık ) ile yapılmış bir teknik. İlk etapta pırpırları aynı boyda denk düşürmek biraz zor gelebilir. Örnek bezinde çalışarak elinizi ilerletebilirsiniz. Güzel bir model. Şimdi birlikte sade yazma modelleri iğne oyası yapılışının detaylarını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler