Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Küçük Çiçek Yapılışı

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek daha. Yazmalarımızda çiçekler açacak. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda uygulayacağımız zarif bir örnek. İğne oyası yazma modellerinde yazmanız çiçek desenli ise hemen bu modeli uygulamaya başlayabilirsiniz. Çiçek renklerini yazmada bulunan çiçeklerin renginde seçebilirsiniz. Yine araya krem rengi de uygulayarak güzel oyanızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Yazmalarınıza fiyonklu iğne oyası yapımı da çok yakışacak. Renk renk fiyonklarla yazmalarınızı süsleyebilirsiniz. Yazmalarınıza kar tanesi iğne oyası yapılışı da çok yakışacak. Eminim sizin ellerinizden çıkan her oya çok güzel olacaktır. Sizlere satış rekorları kırdıracaktır. İğne oyalarında birçok modeli birbiri ile harmanlayarak kullanabilirsiniz. Farklı bir modelde beğendiğiniz çiçekle bambaşka bir modelde beğendiğiniz yaprağı birleştirebilir yeni bir tasarım örnek oluşturabilirsiniz. Tüm iğne oyası örnekleri böyle oluşmuyormu zaten. Biraz hayal gücü biraz iğne oyası bilgisi gerisi hemen geliyor. İğne oyası tekniklerini bildikten sonra her modeli yapabilir yepyeni tasarımlar oluşturabiliriz. Şimdi tüm detaylarıyla iğne oyası küçük çiçek yapılışını öğrenelim.

Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası pırpır tekniğiyle yapılmış çiçekler ve yapraklardan oluşan bir oya. İğne oyası yazma modellerinde ve iğne oyası mutfak havlu modellerinde kullanabiliriz.

İğne Oyası Küçük Çiçek Yapılışı

Çiçekler tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Birazdan bu güzel oyanın nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda çekinmeden uygulayacağız. Siyah yazmaya, beyaz yazmaya her renkle yapabiliriz. Hepsiyle uyumlu olur. Diğer renklere ise uyumlu renkler veya zıt renkleri seçerek oyayı yapabiliriz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler