Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Buğday Başağı İğne Oyası

İğne oyası modelinden çok sevdiğim bir örnek tarifi hazırladık. İğne oyası buğday başağı modeli. İğne oyası yazmalara çok yakışan modellerden. Buğday başağı iğne oyası tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda keyifle uygulayacağınız örneklerden. Buğday başağı dut modeli olarak kullandığımız örneklerde var. Mesela iğne oyası dut modeli yapımı. Yine başak olarak kullanabiliriz. Yanına bir tane daha ekleyerek dut modelini başak modelini ikili başak 3 lü başak olarak yapabiliriz. Sizlere fikir verecek iğne oyasının yapılışı anlatımlı modeli inceleyebilirsiniz. İkili başak gibi dut gibi duran modellerden. Bir önerimiz daha olacak. İğne oyası buğday başağı modeli. Daha fazla iğne oyası örnekleri için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi yazmalarda çok güzel duracak zarif iğne oyası modellerinin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Buğday Başağı Nasıl Yapılır?

Arkadışıma hediye olarak bu modelden yaptırmıştım. O zaman iğne oyası bilmiyordum. Somon rengi ile maviyi kombinleyerek. Çok güzel olmuştu. Benzer renklerde iğne oyası havlu ve iğne oyası mutfak havlusu yaptırmıştım. Şimdi iğne oyası biliyorum. Yapması oldukça keyifli. Zor gibi görünen oyalar yapmaya başladığınızda kolay oluyor.

Aynı modelin birkaç farklı renkle uygulanmış haline göz atalım.

Buğday Başağı İğne Oyası

Buğday Başağı İğne Oyası 1

Buğday Başağı İğne Oyası 2

Buğday Başağı İğne Oyası 3

Buğday Başağı İğne Oyası 4

Bu güzel modelleri inceledikten sonra sıra geldi buğday başağı iğne oyası yapımının detaylarını izlemeyi. Bol hobili huzurlu günler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler