Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zikzak İğne Oyası Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Çok güzel bir iğne oyası modeli daha. Ben yeni gördüm bu modeli. Çok değişik ve güzel geldi. İğne oyasında yeni modeller arıyorsanız mu modeli mutlaka incelemelisiniz. İğne oyası fular modellerinde, iğne oyası yazma modellerinde kullanacağınız zarif bir örnek. İğne oyası Z modeli yapımını her birini farklı renkte de yapabilirsiniz. O şekilde de çok güzel oluyor. Değişik iğne oyası modelleri arayanlar bu örneği kullanabilirler. İğne oyası fular modelleri yapmak isteyenler yine bu modeli kullanabilirler. Daire formunda bir fular yapıp kenar olarak bu güzel oyayı yapabilirsiniz. Başka bir kumaş üzerine iğne oyası kenar modeli olarak da yapabilirsiniz. Oyayı biraz daha geliştirerek isterseniz tepe noktalarına çiçek koyabilirsiniz. Veya çukur kısımlara dal uzatıp çiçek yapabilirsiniz. Bu hali ile de çok güzel bir örnek.

Zikzak İğne Oyası Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Zikzak İğne Oyası Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım 1

Güzel oya modeller arıyorsanız tığ işi oya modellerini de yapabilirsiniz. Mesela fıstıklı oya yapımı videolu anlatımlı olarak yayınlamıştık. Bahar gibi cıvıl cıvıl bir örnek. Firkete oyası yapımı videolu birçok tarif verdik. Onları da yapabilirsiniz. Oya modellerine yeni başlayanlar şimdiye kadar yayınladığımız modelleri takip ederek birçok yeni örneği öğrenip yapmış olur. Herkesin maalesef kursa gitme imkanı zamanı olamayabiliyor.

İğne Oyası Zikzak Yapılışı

Bu güzel oyayı birçok çalışmanızda kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. İşte şahane video.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler