Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Yazma Örneği

İğne oyası modellerinden zarif bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Yazmalara çok yakışacak çiçekli iğne oyası. Yapılışını Türkçe videolu olarak hazırladık. Bu sayede iğne oyası örneklerini daha kolay yapabileceğiz. İğne oyasını yeni yapmaya başlayanlar için zor bir örnek. Ağır iğne oyalarından. O yüzden daha kolay modellerle başlayabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerini çeyizler için sık sık yapıyoruz. Kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine en güzel iğne oyalarından parçalar hazırlıyoruz. Ağır örnekler, zarif örnekleri yazmalarımıza, havlularımıza işliyoruz.

Son zamanlarda iğne oyalarında yazma seçimleri tek renklerden, düz renklerden yana oluyor. Düz renkleri desenli kıyafetler üzerinde kullanmak daha hoş oluyor. Mesela mavi yazmaya iğne oyası yapımını her renk sade yazmada kullanacağımız gibi desenli yazmalarımızda da kullanabiliriz. Sade yazma modelleri iğne oyası örneklerini desenli yazmalara, desenli yazmalarda gördüğünüz iğne oyalarını düz yazmalarınıza yapabilirsiniz. Yeni iğne oyası yazma modelleri için tarife geçelim.

Tek Renk Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

3 renk kullanılarak siyah yazmaya iğne oyası örneğini göreceğiz. Daha sonra videodan detaylarıyla yeni iğne oyasının yapılışını öğreneceğiz. Yeni iğne oyası örneği her renk yazmaya her renk iple yapılacak nadide güzellikte oyalardan. Sıra sıra çiçeklerden oluşan iğne oyasını tek renk olarak da yapabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Yazma Örneği

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Eğer hazırsanız videoya geçip yeni iğne oyası yazma örneğinin anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler