Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Beyaz Leçek İğne Oyaları

İğne oyası örneklerinden şahane bir model. Boncuklu, dağlı bir örnek. İğne oyası namaz örtüsü modellerine, iğne oyası havlu modellerine yapabilirsiniz. Ağır bir örnek. Beyaz leçek iğne oyalarını dilerseniz boncuksuz olarak da yapabilirsiniz. Boncuklar az ve tam yerinde kullanıldığı için çok şık olmuş. Beyaz iğne oyası örnekleri namaz örtülerinde çok güzel duruyor. Ve çeyizli olduğu için genelde beyaz renkler, krem renkler tercih ediliyor. Siirt boncuklu iğne oyaları biraz ağır örneklerden oluşuyor ve geneli boncuklu. İğne oyası namaz başörtüsü örnekleri yapılışı da beğeneceğiniz örnekler arasında. Krep veya şifon üzerine kanaviçeler, tel kırmalar yapabilirsiniz. Tel kırma namaz örtüsü modelleri oyalarınızı daha bir şık hale çeviriyor. Eğer satış yapıyorsanız tel kırmalar da yapabilirsiniz. Çok zor olmayan ama işlendiğinde müthiş olan modellerden.

Beyaz Leçek İğne Oyaları Boncuklu

Model çok zarif. İnsanın örneği görünce hemen yapmak istiyor insan. Ben yeşilini, siyahını hayal ettim. Acaba siyah krep üzerinde oya nasıl durur diye yine gümüş renkli boncukla. Veya mor krep üzerine yine gümüş renkli boncuklarla çok güzel duracaktır. Beyazdan şaşmam namaz örtüsü için beyaz olmalı diyorsanız olduğu gibi yapabilir isterseniz boncuk renklerini değiştirebilirsiniz.

Beyaz Leçek İğne Oyaları 1

Beyaz Leçek İğne Oyaları

Oya gördüğünüz gibi çok güzel duruyor. Eğer uzun fıstıklı kızımların aynı boyda denk düşmesini istiyorsanız dondurma çubuğu, kalem gibi aparatlar kullanabilirsiniz. Fıstıklar aynı boyda olmuyor diyorsanız dondurma çubukları ile örnek bezinde deneyebilir sonrasında isterseniz havlu ve namaz örtülerinde yapabilirsiniz. İşte beyaz leçek iğne oyalarının yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler