Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli

İğne oyasından çok beğeneceğiniz bir örnek tarifi daha. İğne oyası sık iğneli çiçek modeli. Tarifi videolu. Yazmalarınıza çok yakışacak bir örnek. Ben kursa gittiğimde bu modelin sık iğne değil düğüm olduğunu söyledi hocamız. Yani aslında orjinal ismi düğüm. İğne oyası düğüm yapımı zürafanın tepesi oluşmadan yapılan hali. Sık iğneli iğne oyası çiçek yapımı çok güzel bir model. Yazma ve havlularınıza yapabilirsiniz. Daha fazla sık iğneli model isterseniz düğümlü iğne oyaları tarifi de çok beğeneceğiniz modellerden. Havlu iğne oyası modelleri de yine sık iğneli teknikle yapılmış modellerden. Bu modeli de yazmalarınız ve havlularınızda kullanabilirsiniz. Daha fazla model için ana sayfadan tüm modellerin yapılışına ulaşabilirsiniz. İğne oyası sık iğneli çiçek modeli tarifine geçelim yavaş yavaş. Ve dilediğimiz yerde kullanalım.

İğne Oyası Sık İğne Modelleri

Sık iğne ile yaptığımız motifli harika bir örnek. Çiçekli modelleri yazmalarınızda ve havlularınızda seviyorsanız bu modeli gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. İğne oyası sık iğneli çiçek modeli motif olarak örüldüğü için farklı iğne oyası örnekleri ile de birleştirerek yapabilirsiniz. Modelin nasıl yapıldığı ve yazmaya veya havluya yani kumaş üzerine nasıl eklendiği de videoda anlatılmakta. Eklemeyi o şekilde yapabilirsiniz.

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli 1

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli 2

Model çok güzel duruyor değil mi. Dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta bulunan videodan detaylarına ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler