Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden zarif bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Kolay iğne oyası modeli yapılışı. İğne oyası yeni öğrenenler için zarif ve kolay bir örnek. İğne oyası tekniklerini öğrendiğimizde ilk olarak kolay modellerle başlamalıyız. Yapamadığımızda sıkılmamalı ve azmimizi kaybetmemek için. İlk öğrenenler için zor modeller şevkimizi kırabilir. İğne oyası modellerinde pırpırlar çok kullanılıyor. Her modele çok yakışıyor. Ağır modellere, kolay modellere. Hepsine çok yakışıyor. İğne oyası yapılışı videoları izleyerek kolay modellerden başlayıp zor modellere doğru ilerleyebilirsiniz. Yemeni kenarı iğne oyası çiçek modeli çok hoşunuza gidecek örneklerden. Pırpırlarla yapılan kolay modellerden. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda muhteşem duracak modellerden. Şimdi yeni modelin anlatımına geçelim.

Kolay İğne Oyası Yazma Örneği Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örnek. Kolay iğne oyası modelleri ve yapılışları pırpırlardan oluşan bir model. Bu videoda örneği çıkartırken iğne oyası pırpır yapımını da öğrenmiş oluyoruz. Pırpırlardan bir yaprak yapıyoruz. Sonra yaprağın yanına pırpırlardan çiçek yapıyoruz. Ortaya çok zarif bir örnek çıkıyor.

Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışı

Kolay iğne oyası modeli yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok zarif değil mi. Eğer yazmalarınıza hemen uygulamak isterseniz tarif videosu hemen altta. Hadi izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler