Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu Çiçek İğne Oyası

3 boyutlu çiçek iğne oyası yazmalarda çok şık duracak. Çiçekleri her zaman söylediğimiz gibi farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Küpe yapımında, fular ve tespih süslemede kullanabilirsiniz. İğne oyası modelleri çok yapılıp tercih edildiği için sizlere yeni modellerin, en güzel örneklerin yapılışını videolu hazırlıyoruz. Havlu iğne oyası modellerinde kullandığımız harika örneklerden. Yine 3 boyutlu bir model. Namaz örtülerinde veya yazmaların köşe kısımlarında da kullanılabilir. İğne oyası ay çiçeği yapımı da son zamanlarda paylaştığımız en güzel modellerden. Yapılışı videolu anlatımlı bir tarif. Daha çok model anlatımımız var. Sıralı, kolay, zor, iğne oyasına yeni başlayanlar için süper örnekler var. Her iğne oyalarının anlatımı videolu. Birazdan paylaşacağımız modelde 3 boyutlu ve videolu. Helen yapılışına geçelim.

İğne Oyası Üç Boyutlu Çiçek Modelleri

Yan yana tek çiçek yada modelde olduğu gibi 2 çiçek olarak yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte de kullanabileceğiniz bir örnek. 3 boyutlu çiçek iğne oyası kardelen ve beyaz çiğdem çiçeğini andırıyor. Çok zarif duruyor. Zürafalarla yapılan bir örnek. 3 boyutlu iğne oyası ağır modellerden. İlk defa yapacaklar için zor olabilir.

3 Boyutlu Çiçek İğne Oyası 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Harika. Minik çiçekleri, minik yaprakları ile çok zarif bir model. Çıtı pıtı. Şimdi üç boyutlu çiçek iğne oyasını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler