Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Zil Çiçeği Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok beğeneceğiniz bir örnek daha. İğne oyası zil çiçeği yapılışı. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modellerinde kullanabileceğiniz bir örnek. Çok zarif. 3 boyutlu iğne oyası modellerini sevenler için harika bir örnek. İğne oyası modellerinden sizlere yeni örneklerden bahsetmeye devam ediyoruz. Bu modeli de çok seveceğinizi düşünüyoruz. Çeşitlerini daha önce görmüş olabilir ve yapılışını merak ediyor olabilirsiniz. İşte sizlere iğne oyası zil çiçeği yapılışının detaylı anlatımı. Çiçekli iğne oyası modellerinden devam edecek olursak beğeneceğiniz diğer modellerden bahsedelim. İğne oyası büyük çiçek yapımı çok güzel ve yine 3 boyutlu oya modellerinden. Kolay gösterişli Ayşenin iğne oyası modeli yapılışı harika bir model. Daha fazla iğne oyası örnekleri için önceki tariflerimizi inceleyebilirsiniz.

Çan İğne Oyası Anlatımlı

İğne oyası zil çiçeği yapılışını boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uzunluğunu daha kısa yapabilirsiniz. İğne oyası çan çiçeği modellerini iğne oyasının çeşitli örnekleri ile birleştirerek yapabilirsiniz. Çok güzel örnekler, çok güzel modeller mevcut. Farklı modellerden beğendiğiniz örnekleri birleştirerek yepyeni örnekler yapabilirsiniz. İğne oyası zil çiçeği yapılışı ve diğer tüm oyalar bu şekilde oluşmuyor mu.

İğne Oyası Zil Çiçeği Yapılışı 1

İğne Oyası Zil Çiçeği Yapılışı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel görünecek. Yazmalarınıza havlularınıza uygun renklerde yapabilirsiniz. Yeşil vazgeçilmezimiz. Diğer renkleri yazma içinde olan renklerden seçebilirsiniz. İğne oyası zil çiçeği yapılışını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken altta bulunan videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler