Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sıralı Papatya İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel yazmalara çok yakışacak bir modelin yapılışını hazırladık. Sıralı papatya iğne oyası yapılışı hazırladık. Sarı papatyalar, beyaz papatyalarla oyalarımızı yapacağız. Yeşil yazmaya iğne oyası olarak yapabiliriz. Kırlar üzerinde papatyalar açmış gibi. İğne oyası papatya örneğinden çeşit çeşit modellerin yapılışına değinmiştik. Motifli papatya iğne oyaları, papatya iğne oyası havlu kenarları, papatya iğne oyası tespih süslemeleri gibi birçok modeli yapabiliriz. Daha önce içeriklerimizde bulabilirsiniz. Kolay papatya iğne oyası yapımı yazmalara çok yakışacak zarif iğne oyalarından. Kolay şekilde yaptığımız 3d iğne oyalarından. İğne oyası papatya yapımı için daha fazla iğne oyaları için önceki içeriklerimiz inceleyebilirsiniz. Şimdi sıralı papatya iğne oyası yapılışını öğrenmeye geçelim.

Sıralı Papatya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yeşil yazmalara, siyah yazmaya iğne oyası, beyaz yazmaya iğne oyası ve her renk yazmaya iğne oyası olarak yapacağımız güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Birçok modelde birçok farklı çiçekle kullanılan iğne oyası sinek kanadı yaprak yapımı ve lolipop – keloğlan tekniği ile yapılan yapraklarla papatyaları yapacağız.

Sıralı Papatya İğne Oyası Yapılışı

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Son olarak videoya geçiyoruz. Oyamızın yapılışını öğreniyoruz. Sıralı papatya iğne oyası yapılışını izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler